İleri eğitim düzeylerine
ulaşılabilecek merak ve
aydınlıkta; yaşamdaki...
İlke Butik Eğitim, öğrencilerine
en iyi öğretim olanaklarını
sağlamak için tam öğrenme...
İlke Butik Eğitim,
öğrencilerimize ve velilerimize
ulaşabilmek için telekomünik-
Yıllarını üniversite sınavlarına
öğrenci hazırlamakla geçirmiş,
bir çok başarıya imza atmış...
Misyonumuz & Vizyonumuz   
Öğretme Modelimiz
Bilgilendirme Sistemi
Öğretmen Kadromuz
İlke Butik Eğitim
İlke Butik Eğitim  2013/2014 eğitim öğretim yılı içerisinde faaliyetine başlamıştır.Tüm şubelerde uygulanan eğitim programı aynı olup, tüm şubelerin koordinasyonu Atilla İNAN tarafından yapılmaktadır.Bu sistemle tüm şubeler tüm öğrencilere açık olup ,öğrencilere sevdikleri öğretmeni başka şubede bile olsa, o şubeye giderek hizmet alabilme fırsatı verilmektedir.

Çocuğunuzun gelecekte(bilimde,eğitimde,kültürde,sanayide,ticarette,siyasette) etkin görev üstlenmesini istiyorsanız, çocuğunuza hem uygun hem de doğru yatırım yapmalısınız.Çocuğunuz hep en önde olmalı,girişimcilik ve liderlik niteliklerini geliştirmeli,uyumlu ve sosyal birey olmalıdır.
İlke Butik Eğitim ,Diyarbakırda butik eğitimin öncüsüdür.Diyarbakırda butik ders modelini ve az mevcutlu sınıfları oluşturan ilk dershanedir.
Sevgili YGS - LYS  adayları, geleceğinizi rastlantılara bırakmak istemiyorsanız, harcayacağınız zamanın ve emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız, kişilikli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmek istiyorsanız, saygı ve sevgiye dayalı, saygın bir öğretim ortamında güvenli ellerde olmanın huzurunu yaşamak istiyorsanız, dershaneniz İLKE BUTİK EĞİTİM olmalıdır.
Sanat Sokağı Şubemiz
E -mail: ilkebutikegitim_21@hotmail.com
Adres :  Ofis Halitoğlu plaza kat 5
Telefon :  0412 228 04 04
Yenişehir Şubemiz
E -mail: ilkebutikegitim_21@hotmail.com
Adres :  Ofis Kalender center 5.kat
Telefon :  0412 228 04 04

Blue CSS Horizontal Menu